Kylie Jenner to najmłodsza, przyrodnia siostra Kim Kardashian. Wychowała się praktycznie na oczach widzów w reality show i media zna od podszewki. Kylie to nowe pokolenie gwiazd, które sławę zyskuje dzięki social mediom. Kim musiała ciężko zapracować przez lata na swoją pozycję i ma niecałe 10 milionów fanów w Internecie, podczas gdy Kylie śledzi online ponad 71 milionów obserwatorów. Nowe technologie także nie kryje przed nią tajemnic. Młoda Jenner codziennie konsekwentnie wrzuca na Snapchat nowe treści ze swojego życia i wpuszcza do niego fanów. Jej siostry pozostają w tyle… Nie bez powodu magazyn „Time” umieścił Kylie Jenner na liście najbardziej wpływowych nastolatków. Jest młoda, sławna i bogata, a przy tym nie tak „dorosła” jak Kim i nie tak idealna jak Kendall.

Kylie Jenner mamy możliwość oglądać na okładce lutowego, brytyjskiego wydania magazynu Elle. Czarno-biała sesja, inspirowana klimatem lat 90., którą zrealizował Jan Welters. Obok celebrytki pozuje inna gwiazda Instagramu, model Lucky Blue Smith. Chłopak zadebiutował w pokazie kolekcji Tom Ford, a także otrzymał tytuł modela roku, przyznawany przez portal Models.com, deklasując innych uczestników.

W swoim pierwszym wywiadzie dla brytyjskiego magazynu, Kylie Jenner opowiada szczerze o swoim dorastaniu w najbardziej znanej rodzinie w Ameryce oraz skomplikowanych relacjach z tatą, który przeszedł niedawno operację zmiany płci. Wspomina o znajomości z Justinem Bieberem, który pomógł jej rozprawić się z trollami w Internecie, a także o planach na przyszłość. Zamierza zostać gwiazdą i być totalnie sławna…