Léa Seydoux wygląda pięknie dosłownie we wszystkim. W ciągu ostatnich kilku lat związana była jednak głównie z domami mody Prada i Miu Miu. Współpraca okazała się sukcesem i aktorka wiele razy zdominowała swoimi stylizacjami czerwony dywan. Podczas ostatniej trasy promocyjnej filmu „Spectre” partnerka kultowego agenta Jej Królewskiej Mości nosiła kreacje, które z rozmachem zaprojektowała wyłącznie dla niej Miuccia. Niestety, artystyczny związek zakończył się.

W piątek Louis Vuitton ogłosił, że ​​pozyskał francuską aktorkę do własnych celów promocyjnych. Marka podała, że Léa Seydoux pojawi się 12 stycznia na balu UNICEF. Będzie towarzyszył jej Nicolas Ghesquière, a aktorka wystąpi w sukni jego projektu.

„Czuję się dumna, że będę reprezentować tak silny symbol francuskiej elegancji, charakterystycznej marki, której inicjały są znane na całym świecie”, powiedziała Seydoux. Aktorka weźmie także udział w kampanii reklamowej Vuitton, choć nie podano jeszcze informacji, kiedy to nastąpi. Seydoux dołączyła do mocnej drużyny ambasadorów Louis Vuitton / Ghesquiere, wśród której znajdziemy takie nazwiska jak Alicia Vikander, Michelle Williams i Jennifer Connelly.

Chociaż partnerstwo Seydoux i domu mody Prada było wyjątkowo udane, to ciekawie będzie oglądać efekty współpracy z Louis Vuitton. Léa i jej siostra Camille Seydoux, będąca jednocześnie osobistą stylistką gwiazdy, podjęły słuszną decyzję, by zmienić markę. Pozwoli to paniom uniknąć noszenia w kółko ubrań tego samego projektanta.