Lady Gaga naprawdę poczuła ducha Świąt Bożego Narodzenia. W ostatnią niedzielę w Londynie można było zobaczyć wokalistkę przebraną za gigantyczną choinkę. Jej peruka wykonana była z prawdziwych gałęzi sosnowych, ozdobionych kolorowymi bombkami. Świąteczne przebranie sprawiło, że fani piosenkarki obsypali ją prezentami, w tym dużą ilością książek, zdjęć i innych przedmiotów wykonanych własnoręcznie.

Lady Gaga jest znana ze swoich dziwacznych strojów, ale jej najnowsze zestawy są niesamowicie różnorodne i tematyczne. W zeszłym tygodniu pokazała swoją miłość do sztuki, nie tylko ubrała się jak Mona Lisa, ale również wydrukowała sobie obraz Leonarda da Vinci na gigantycznej sukni. Podczas American Music Awards wyglądała w długiej peruce jak Donatella.

Zachwyt fanów sprawił jednak ogromną przyjemność piosenkarce, którym podziękowała: „To jest niezwykle ekscytujący dzień dla mnie. Nie występowałam od lutego, od kiedy moja babcia zachorowała. Dziękuję Wam wszystkie za to powitanie... z powrotem”. Natomiast później na swoim blogu napisała, że czuła się jeszcze do niedawna jak martwa, ale jej samotna wycieczka już się zakończyła. Ostatnie dni wyleczyły jej głęboki smutek. Cała Lady Gaga...