Niedawno mogliśmy oglądać Lady Gaga w V Magazine, a już niedługo ekscentryczna gwiazda będzie królować na październikowej okładce magazynu Elle. Zdjęcia wykonała Ruth Hogben z Nick Knight's SHOWstudio. Sesja jest senna i surrealistyczna, w przeciwieństwie do ciemnej i trudnej przeszłości piosenkarki. Lady Gaga musiała przejść długą drogę, by zostać gwiazdą.

Sama o sobie mówi, że „Każdy z czasem staje się cyniczny, ale ja wciąż kocham moich fanów, chciałabym móc opowiedzieć słodką historię o mojej przeszłości, bez tych wszystkich pytań, ile trudu to wszystko mnie kosztowało. Czy wiesz, ile poniosłam porażek ? Czy wiesz, z iloma ludźmi musiałam walczyć, ile osób chciało zniszczyć mnie, mój umysł i moje serce ?”
„Chciałabym powrócić do czasów, kiedy miałam 19 lat, czytałam Warhola, byłam zafascynowana Yoko Ono, miałam płyty z muzyką Johna Lennona, Rolling Stones, David Bowie... i pomyślałam sobie, co powinnam zrobić dzisiaj ? Jedyne co przychodziło mi do głowy, to wziąć telefon i zadzwonić... Jeff Koons i Robert Wilson, Marina Abramović, Inez i Vinoodh... Tak właśnie zrobiłam !” Gratulujemy odwagi w dążeniu do samorealizacji.