Kate Grant, redaktor naczelna magazynu modowego LOVE, wrzuciła na Instagram okładkę z najbliższego wydania lutowego. Na nim sławna nastolatka, Lily-Rose Depp, dla której debiut w poważnym magazynie to olbrzymi sukces. LOVE konsekwentnie promuje wschodzące gwiazdy, a szczególnie młodą generację modelek, które są wyjątkowo doświadczone i popularne w social mediach. Królują tutaj niepodzielnie panie z rodzin Delevingne, Jenner, Hadid i Smith.

Objawieniem Internetu w 2015 była także 16-letnia modelka, Lily-Rose Depp, z której rodzice Johnny Depp i Vanessa Paradis mogą być dumni. Młoda gwiazda zgromadziła zaskakującą liczbę fanów na Instagramie, na ten moment ma ich około 1,2 miliona. Zaskoczyła widzów podczas pokazu Chanel Paris-Salzburg w Nowym Jorku, podczas którego skradła show doświadczonym modelkom. Od tamtego momentu wystąpiła w kampanii okularów Chanel i pojawiła się na łamach francuskiego Vogue i Oyster. Omijały ją jednak okładki w poważnych i liczących się na rynku magazynach. Aż do teraz…

Lily-Rose w lutowym wydaniu LOVE to „Sweet 16”, słodka szesnastka. Retro stylistyka, jasny, kolorowy, intensywny makijaż i trochę tandetna stylistyka. Zdjęcie, które wykonał Willy Vanderperre, sprawia wrażenie, jakby zostało namalowane kredkami. Czy tak wyglądają marzenia nastolatek o modnym wyglądzie? Możliwe… Wiemy na pewno, że to nie ostatnia okładka młodej Depp w tym roku.