Lottie Moss ma nadzieję pójść w ślady swojej starszej, przyrodniej siostry Kate i zostać super modelką. Na początku roku podpisała kontrakt z tą samą agencją modelek Storm, która odkryła talent Kate. 16-letnia Lottie kontynuuje rodzinną tradycję. Została twarzą nowej kolekcji Calvin Klein, podobnie jak Kate ponad 20 lat temu. Nie można zapomnieć zdjęć Kate Moss z kultowych już reklam, gdzie zasłania dłonią swoje piersi.

Calvin Klein wprowadza właśnie na rynek ekskluzywną limitowaną linię ubrań jeansowych we współpracy z  Mytheresa.com. Kolekcja składa się z klasycznych modeli CK oraz najmodniejszych trendów współczesnego pokolenia. Wśród dziewięciu pozycji najnowszej linii znajdziemy bieliznę z logo CK, bluzy i jeansowe koszule popularne w latach 90. Projekty wykonał dyrektor kreatywny Kevin Carrigan, a ceny poszczególnych ubrań wahają się od 105 do 415 dolarów.

Zdjęcia Lottie Moss do kampanii reklamowej robił Michael Avedon, wnuk słynnego fotografa Richarda Avedon, który fotografował Brooke Shields w kampanii linii jeansowej w latach 80. Prawdziwe jest stwierdzenie, że w modzie historia lubi się powtarzać. A jak Wam podoba się Lottie w kampanii Calvin Klein ? Czy uważacie, że ma szansę dorównać siostrze ? Dostrzegam w niej pewien ulotny smutek, niespotykany u tak młodych dziewczyn, który na mnie sprawił dobre wrażenie.