Widząc zdjęcia, które pokazali mu reporterzy widać, że David jest bardzo smutny. Gwiazdorka w Afryce obiecała nie tylko stworzyć kochający dom, ale również miała informować rodzinę o synku. Natomiast nigdy się z rodziną nie skontaktowała. Coraz więcej ludzi jest zdania, że może David powinnien wrócić do Malawi.
Yohane Banda nie tylko uważa, że chłopiec jest załamany, ale również, że Madonna to zła kobieta. Jej kryzys w małżeństwie na pewno w tym wszystkim nie pomaga.
Mówiąc o małżeństwie dopiero teraz zdjęcia ze ślubu Madonny i Guya Ritchiego sprzed 8 lat ujrzały światło dzienne.
Gwiazdorka wyglądała niczym Maryja, nawet się dziwię, że nie miała większej korony. Sukienka, którą zaprojektowała jej przyjaciółka Stella McCartney. Natomiast korona z welonem z 19 wieku kosztowały niebagatelną sumę 900,000 złotych.
Jedyną rzeczą współczesną jaką miała na sobie artystka to szpilki Jimmy Choo oraz 37 karatowy krzyżyk od House of Harry Winston. Cała uroczystość trawała aż trzy dni. Codzinnie rankiem, kiedy panie plotkowały przy herbatce, panowie szli na polowanie.
Para w czwartek zdeklarowała, że biorą rozwód, kończąc w ten sposób spekulację mediów na temat już małżeństwa. Jednak jak się przyjrzymy zdjęciom widzimy tam prawdziwą miłość!