Sezon jesień –zima 2008 rozpoczęty!!! Nowoczesna architektura i autentyczny duch miasta - zderzone z kontrastem świata roślinnego to motywy i inspiracje, które dały początek nowej kolekcji bielizny Samanta. W klimat Metropolis – miasta, które nigdy nie śpi – wpisała się, po raz drugi dla Samanty, Marysia Góralczyk.

Modelka, dziennikarka telewizyjna i aktorka z wyboru. Ma na swoim koncie wiele ról, m.in. w filmach i serialach: Egoiści, Bellissima, Jak to się robi z dziewczynami, Fala zbrodni, Zmruż oczy, Camera Café, Przyjaciółki, Egzamin z życia, Jeszcze raz, Na dobre i na złe. Gościnnie wystąpiła również w Kryminalnych, Bulionerach, Glinach, Magdzie M. i Niani.

Najnowsza kolekcja bielizny Samanta to siedem linii bielizny dziennej oraz dwie bielizny nocnej, nowość w ofercie Samanty. Inspiracją do jej stworzenia były tętniące życiem ulice, kolorowe, agresywne neony a także dziewicze zielone skwery i parki, pełne liści i kwiatów. Geometryczne kształty jednobarwnych budynków i nieregularne linie ulic i światła nocnego miasta, stały się impulsem do skomponowania kontrastów i ferii barw rodem z rajskich ogrodów.