Każdy facet oglądając najnowszego Jamesa Bonda, pewnie nie mógł oderwać oczu nie tylko od pięknej Olgi, dziewczyny agenta, ale również od ciała Daniela Craiga.
Panowie musicie przyznać, że było na co popatrzeć. Jeżeli i Wy pragniecie takiego ciała proponuję nie tylko ćwiczenia, ale również odpowiednią dietę, w której powinno być dużo warzyw. Nie tylko są one lepsze od przepełnionych hormonami kurczaków, ale i o wiele szybsze do przygotowania.
Jeżeli myślicie, że tylko dzięki diecie mięsnej zdobędziecie odpowiednią sylwetkę to się głęboko mylicie. Mięso jest ciągle traktowane jako pokarm prestiżowy, świadczący o zamożności. F.M Lappe nazwała to powszechne adorowanie mięsa w swoim kraju - "amerykańską religią Wielkiego Befsztyka".
W wyniku trawienia białka mięsnego następuje jego rozkład na prostsze składniki, czyli aminokwasy. Aminokwasy docierają do komórek organizmu, a następnie łączą się powtórnie w białka. Organizm potrafi syntetyzować 12 aminokwasów, zaś 10 musi być dostarczonych wraz z pożywieniem. Większość produktów nie zawiera niestety pełnego kompletu aminokwasów. Najwięcej jednak zawierają warzywa. Dlatego są one tak ważne w naszej diecie.

Najlepsze warzywa dla Ciebie:
Ziemniaki, marchewka, dynia, brokuły, kalafior, cebula, papryka, sałata, szpinak, kapusta, grzyby, pomidory oraz por!