Lata 90. powracają w modzie i możemy to zaobserwować nie tylko na przykładzie butów. Coraz częściej możemy zobaczyć również proste jedwabiste skośno cięte sukienki, zwłaszcza na czerwonym dywanie. Obejrzyjcie najlepiej ubrane gwiazdy w ostatnim tygodniu. Zacznijmy od stylizacji Emmy Stone w sukience od Versace podczas światowej premiery „The Amazing Spider-Man 2” w Odeon Leicester Square. Wyglądała niesamowicie i zjawiskowo, nawet w żółtym kolorze.

Elle Fanning podczas Marie Claire Fresh Faces Party w sukience od Versace już nie wypadła tak dobrze. Wyglądała jak stara maleńka, bez dziewczęcego wdzięku i subtelności, którymi powinna odznaczać się 16-latka. Może po prostu nie pasuje jej czerwony kolor. Leslie Mann miała podobną w klimacie sukienkę The Row w kolorze szampana. Jednak jej look to odpowiednia równowaga między czynnikiem sexy i niewymuszoną elegancją. Lesli wyglądała tak podczas niemieckiej premiery filmu „The Other Woman” (Inna kobieta). W czerwieni pokazała się też Kate Mara, jednak sukienka Dior nie wyglądał na niej zbyt dobrze, chociaż nie można odmówić Kate osobistego uroku.

Dobrze wypadła Jessica Biel w kopertowej eleganckiej sukni Oscar de la Renta. Adele Exarchopoulos w Louis Vuitton podczas Romy Schneider i Patrick Deweare Awards – ciekawe połączenie skóry i wzorów. Dobry look prezentowała Eva Chen w topie Tibi i spódnicy Whistles podczas Lucky FABB. Nie zachwyciły mnie natomiast Coco Rocha w białym kostiumie Rachel Zoe i Katy Perry w sukience Suno.