Spodziewaliście się, że Miley Cyrus może mieć na sobie więcej niż Taylor Swift. Ja też nie, mam na myśli oczywiście ubranie. Miley zaskoczyła mnie pozytywnie. Wyglądała elegancko i pociągająco w czarnym komplecie Alexandre Vauthier Couture. Spodnie z wysoko podniesionym stanem i prosty top-stanik idealnie podkreśliły jej kształty, nie pokazujac jednocześnie za wiele.
W galerii pod artykułem możecie obejrzeć wybrane zdjecia gwiazd podczas MTV Video Music Awards 2014. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, było różnie. Jedne gwiazdy zaskakiwały swoim wyglądem, inne budziły co najmniej lekkie zniesmaczenie.

Najlepszym przykładem jest Amber Rose, która pojawiła się prawie nago, w kreacji złożonej z samych łańcuszków. Moją uwagę przyciągnęła bardziej swoimi krótkimi włosami niż stylizacją. Koncept nagości może był i dobry, ale oglądaliśmy już lepsze wykonanie w wydaniu Rihanny.

Podobnie Jennifer Lopez, odziana w suknię Charbel Zoe, postawiła na nagość. Zapomniała chyba o starej maksymie, że im mniej nagości tym lepiej, bo przecież najbardziej pociąga to, co jest niewidoczne dla oczu. W tym samym gronie znalazła się również Kim Kardashian w tym czymś od Balmain. Koszmarny widok, nawet całkiem krągłe piersi nie poprawiły jej wizerunku.

Trochę lepiej zaprezentowała się Nicki Minaj w krótkiej sukience Saint Laurent. Rita Ora w czerwonej połyskliwej sukni Donna Karan także zasługuje na uwagę, całościowy look wyszedł jej nawet dobrze. Czegoś zabrakło mi natomiast w wyglądzie Kesha. Sukienka Johanna Johnson pasowała doskonale, ale całość była zbyt monotonna i jednorodna.

Na pochwałę zasługują Riff Raff i Katy Perry. Wyglądali spójnie i oryginalnie w kreacjach od Versace. Nie trzeba też wcale wydawać wielkich pieniędzy, żeby zabłysnąć w towarzystwie gwiazd. Udowodniła to Solange Knowles, która założyła błyszczące spodnie i marynarkę H&M. Można przecież wystąpić we własnej produkcji, jak Jeremy Scott w żółto-czarnym secie. Najbardziej hipnotyzująco wyglądała jednak Taylor Swift w krótkim kombinezonie Mary Katrantzou.
A Wam, która z gwiazd spodobała się ?