Majowa edycja brytyjskiego Glamour zachwyca nas sesją zdjęciową kultowej aktorki. To Kate Mara, która została wystylizowana i ubrana w najmodniejsze kreacje od: Moschino, DKNY i Prabal Gurung.

Gwiazda wygląda znakomicie w prostych, minimalistycznych setach z dominującymi czernią i bielą. To styl, który jest stworzony dla subtelnej, drobnej blondynki. Surowa konwencja modowa, podkreślona teksturami i wysoką jakością wykonania to trend, który kochamy w modzie bardziej niż jakikolwiek inny. Designerski minimalizm jest ponadczasowy. Podkreślony subtelnymi dodatkami i uszyty przez najwyższej klasy rzemieślników rządzi.

Kate Mara staje się współczesną ikoną mody i dobrego smaku. Aktorka wygląda znakomicie i szykownie. Konsekwentny minimalizm i oszczędność w doborze dodatków i kolorystyce ubrań. Image prawdziwej gwiazdy, która nie musi niczego udowadniać, deklasując konkurencję prostotą i najwyższą jakością stylizacji.

Kate Mara to jeden z powodów, dla których uzależniamy się od kolejnych odcinków kultowego serialu House of Cards. Gwiazda, która błyszczy coraz jaśniej...