Musha Cay to jedna z wysepek należących do archipelagu Bahama. Popularności przysporzył jej niezwykły właściciel- znany magik David Copperfield. Okazało się bowiem, że oprócz wyjątkowych zdolności iluzjonistycznych posiada on również talent do interesów. Musha Cay jest tego najlepszym dowodem.

Wyspa położona jest 130km na południowy wschód od stolicy archipelagu Bahama, Nassau. Dla odwiedzających przygotowano prywatny pas startowy, umożliwiający tajne lądownie największym gwiazdom show-biznesu. Na Musha Cay jest tylko pięć domów. W związku z tym na jednej z najbardziej luksusowych wysp świata może przebywać jednocześnie nie więcej niż 24 osoby. Na specjalne życzenie można ją wynająć wyłącznie dla siebie. Koszt pobytu za jedną dobę to 32 250 dolarów (koszt dzieli się na wszystkich gości). Mieszkania na Musha Cay wyposażone są w najnowocześniejsze sprzęty, a przebywając w nich można poczuć jak smakuje prawdziwy luksus. 
Piękna plaża, tropikalna roślinność oraz słoneczna pogoda przez cały rok sprawiają, że amatorów wypoczynku, w posiadłości Davida Copperfielda, nie brakuje. Do ich dyspozycji są: prywatne plaże, floty jachtów, siłownia oraz luksusowe barki (wliczone w cenę pobytu razem z wyżywieniem). 
Niedawno słynny iluzjonista oznajmił, że odnalazł na swojej wyspie źródła wody o tajemniczych właściwościach, które podobno mają zdolność odmładzania. Na razie nie jest to potwierdzona informacja a źródła bada sztab biologów i geologów.

Bez względu na to, czy woda na Musha Cay posiada uzdrawiające właściwości, wyspa nieprzerwanie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Odpoczywają na niej głównie gwiazdy show-biznesu, które oprócz rajskiego urlopu szukają prywatności