Lady Gaga odkąd pojawiła się w mediach sporo namieszała w naszym polskim show-biznesie. Piosenkarka dwa lata temu pokazała się na koncercie w uszach Myszki Miki. Od tego momentu nasze rodzime gwiazdy nie mogą się z nimi rozstać. Na Zachodzie skąd do nas przyszły były modne zaledwie kilka tygodni, u Nas już niemal dwa lata. Doda, Edyta Górniak, Marina, a nawet Dominika Gawęda, wszystkie się prześcigają, która ma lepsze uszy.

Doda kila tygodni temu założyła różowe uszy od Moschino. Marina miała takie same tylko czarne. Edyta Górniak podczas programu „Jak oni śpiewają” miała symboliczne uszy do sukienki z panterki. Największe „uszy” należą do piosenkarki z Blue Cafe. Dominika założyła złoty hełm przyozdobiony czarnymi uszami Myszki Miki i białą woalką.

Patrząc się na nasze celebritki warto się zastanowić, czemu tak łatwo ulegają wpływom kulturze zachodniej? A jeśli to nimi się inspirują to czemu w tak kiepski sposób.
Lady Gaga zasłynęła z oryginalnego stylu, bowiem ma dwie zasady, nie nosi tego co inna gwiazda i nigdy nie zakłada rzeczy dwa razy. W Polsce jest jakby na odwrót.