Pomimo że Olivie zdominowały okładki magazynów mody, to Emmy dominowały na czerwonym dywanie. Podczas Tribeca Film Festival i premiery The Amazing Spider-Man 2 najlepiej wyglądały  Emmy: Roberts, Watson i Stone. Każda z nich ma doskonały gust, a na pewno dobrego stylistę. No cóż, nic dziwnego, jeżeli można skorzystać z kolekcji takich projektantów jak Balenciaga, Narciso Rodriguez czy Prada.

Obejrzyjcie w galerii zdjęcia innych gwiazd w ciekawych stylizacjach. Suki Waterhouse w Burberry. Cameron Diaz w Vionnet podczas premiery filmu „Inna kobieta”. Malaika Firth w Burberry. Emma Watson w Narciso Rodriguez podczas Tribeca Film Festival. Solange Knowles w Q & Q podczas eventu w Open House Gallery. Leslie Mann w Monique LHUILLIER na premierze filmu “Inna kobieta”. Gia Coppola w Saint Laurent. Lake Bell w Suno.

Niewątpliwie spośród wszystkich gwiazd najlepiej wyglądały Emmy. Emma Roberts w Balenciaga na premierze “Palo Alto” podczas 2014 Tribeca Film Festival. Prosta czarno-szara kreacja z łączonymi fakturami na górze i prostą spódnicą. Niezwykle eleganco i oryginalnie. Emma Watson w Narciso Rodriguez bardzo dziewczęco wyglądała w kopertowej krótkiej spódniczce i warstowej asymetrycznej górze. Całość w bladych różach, ale zupełnie nie sprawających mdłego wrażenia poprzez zastosowaną różnorodną strukturę materiału.

Emma Stone w Prada podczas premiery  „The Amazing Spider-Man 2” w Teatrze Ziegfeld. Delikatna suknia nie ma w sobie żadnej patetyczności, wręcz przeciwnie jest niesamowicie kobieca. Według mnie najlepszy look ostatnich tygodni.