Taylor Swift jest wszechstronną osobą, zna się na muzyce i modzie, a na pewno wie, jak umiejętnie dobierać akcesoria. Na gali 2015 MTV Video Music Awards pojawiła się w otoczeniu przyjaciółek. Wianuszek pięknych pań stanowił mocną drużynę Taylor. I nie wierzcie w stwierdzenie, że źle się wypada na tle innych kobiet. Obrazek bowiem był powalający. Królowa Popu doskonale dobrała członkinie swojego gangu. Wśród wybranek na ceremonii VMA znalazły się supermodelki: Cara Delevingne, Martha Hunt, Lily Aldridge, Gigi Hadid i Karlie Kloss, aktorki: Hailee Steinfeld, Serayah McNeill and Mariska Hargitay oraz piosenkarka Selena Gomez.

Taylor Swift okazała się prawdziwą gwiazdą tegorocznej ceremonii rozdania nagród muzycznych. Była nominowana w dziewięciu kategoriach i zdobyła aż cztery nagrody. Nic dziwnego, Taylor podpija listy przebojów, a jej albumy sprzedają się w rekordowych ilościach. Tym razem nagrodzono ją za najlepszy teledysk pop, najlepszy kobiecy teledysk, najlepszą współpracę oraz najlepszy teledysk roku, którym okazał się jej wielki przebój „Bad Blood”.

Taylor Swift na uroczystości zaprezentowała się w dwuczęściowym komplecie Ashish z długim rękawem i w modny wzór w jodełkę. Odsłonięty brzuch i mocny makijaż z smoky eye dodawały piosenkarce zmysłowego charakteru.