Biust jest takim elementem kobiecego ciała, który zawsze przyciąga uwagę i to nie tylko facetów. Można powiedzieć, że to coś dla dzieci (w końcu funkcja karmienia pozostała i pozostanie), ale i dla dorosłych. Ponieważ jest to ważny element kobiecej urody, należy o niego dbać tak, jak o całą resztę. Przypatrzmy się męskim okiem na gwiazdy i zastanówmy się, które 5 kobiet wybraliśmy, gdybyśmy mieli przyznać nagrodę w kategorii „Najpiękniejszy biust”.
Na początku: Salma Hayek. Jej biust rzuca się w oczy z racji słusznego rozmiaru. Wielkość to nie wszystko, kształt też się liczy. Kolejny piękny biust:  Jessica Simpson. Ładny, jędrny, może nie największy, ale na pewno facetom się spodoba. Następne ładne piersi to te należące do Tyry Banks. Jędrne, proporcjonalne, o ładnym kształcie. A teraz ktoś z polskiego podwórka. Doda. Tak, jej biust jest naprawdę ładny. Niezależnie od tego, co mówi się o niej i o jej muzyce, w tej kategorii Doda dostaje miejsce w Top 5. I na koniec coś dla tych lubiących duże rozmiary. Ewa Sonnet – posiadaczka jednego z największych biustów w Polsce. Trzeba przyznać, że pasuje on jej do całości.
Tak wygląda nasz subiektywny ranking. Nie podajemy dokładnie kolejności, gdyż każdy z wybranych biustów prezentuje się ładnie. A jak wyglądają Wasze typy?