Piłka nożna jest już nie tylko dyscypliną sportową ale również wybiegiem mody męskiej. Piłkarze nie tylko skupiają się na swojej tężyźnie sportowej ale coraz częściej na swoim wyglądzie. Można to nie tylko zauważyć w zagranicznych klubach sportowych ale również w Polsce. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy ranking naszym zdaniem najmodniejszych i najprzystojniejszych piłkarzy. 

David Beckham- jest nie tylko piłkarzem ale przede wszystkim ikoną popkultury. To właśnie on wraz ze swoją małżonką Victorią coraz częściej wyznacza panujące trendy. Zawsze idealnie wyglądający i dbający o każdy najmniejszy szczegół w swoimi image. 

Luis Figo- klasyka mężczyzny. Nie tylko przystojny ale przede wszystkim niezwykle szarmancki i oddany swojej rodzinie. W porównaniu do swoich kolegów nie afiszuje się aż tak bardzo designerskimi ubraniami. Do tego te kruczo czarne włosy....

Zinedine Zidane- mężczyzna, który od wielu lat pozostaje taki sam. W porównaniu z innymi piłkarzami nie zmienia swojego wyglądu. Jego znakiem rozpoznawczym jest ogolona głowa i w zależności od okazji albo elegancki garnitur albo zwykłe jeansy i t-shirt. Dzięki swojej naturalności i męskości złamał serce nie jednej kobiecie..

Fernando Torres- zdobył umiłowanie kobiet swoim chłopięcym wyglądem. Gracz Liverpoolu. Lubi szokować swoimi fryzurami raz jest blondynem a raz szatynem. Do tego ten młody wiek- 25 lat.

Fabio Cannavaro- swoim wyglądem przypomina nam mieszkańca starożytnej Grecji. Idealna klatka piersiowa i nieco dłuższe włosy, sprawiają, że spore grono kobiet za nim szaleje. Pokazał swoje nagie ciało we włoskim Cosmopolitanie. Trzeba przyznać, że naprawdę świetnie wygląda ale przede wszystkim ma idealną klatkę piersiową.

A Waszym zdaniem, który piłkarz jest najbardziej przystojny? Czy nie macie wrażenia, że coraz częściej więcej uwagi zwracają oni na swój image, niż na to jak grają?