David LaChapelle to słynny fotograf, który zadziwia nas swoimi pracami. Artysta słynie z braku jednoznaczości. Znany jest z licznych szaleństw, odważnego eksponowania nagości, burzenia tematów tabu i nieprzeciętnej wyobraźni. Niewątpliwą muzą, inspiracją i fetyszem twórcy jest diva Amanda Lepore.

To postać, która rozpoczęła modyfikacje ciała już w wieku 15 lat. Wtedy przeżyła swoją pierwszą operację plastyczną, zmieniając płeć. W krótkim czasie stała się prawdziwą celebrity, która stanowi ukoronowanie kobiecej seksualności. Amanda to znana modelka i przyjaciółka licznych gwiazd, w tym projektantów mody. Nie należy ponadto zapomnieć o jej karierze wokalnej. Najsłynniejsze single artystki to "Champagne" czy "My Hair Looks Fierce". Wśród licznych dokonań gwiazdy dopatrzymy się też autorskiego projektu zegarka, wykonanego dla kultowej marki Swatch. Nosi on nazwę "Time Tranny".

Zachęcamy was do nawiązania kontaktów z fanklubem Amandy "Everything Amanda", gdzie macie możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i zakupu interesujących gadżetów. A może zdecydujecie się na zmianę płci?