Show Victoria's Secret zbliża się wielkimi krokami i szum medialny wokół imprezy narasta. Znamy już kilka nazwisk modelek, które pokarzą się w najbardziej rozpoznawalnej i pożądanej bieliźnie na świecie. Na pewno zobaczymy Gigi Hadid, Candice Swanepoel i Lily Aldridge, a także najprawdopodobniej Kendall Jenner. Pokaz owiany jest tajemnicą, chociaż co chwila jakieś smaczki z nim związane pojawiają się w mediach.

Jedną z informacji związanych z modowym pokazem Victoria's Secret, która przewijała się od dłuższego czasu, był udział niekwestionowanych gwiazd muzyki. Miały zaśpiewać Rihanna i Selena Gomez. Nieoczekiwanie marka Victoria's Secret poinformowała opinię publiczną, że Rihanna nie wystąpi na najbliższym pokazie. Zastąpi ją brytyjska piosenkarka Ellie Goulding, dla której występ na tak rozpoznawalnej imprezie jest prestiżem i szansą na przyspieszenie kariery.

Dlaczego Rihanna nie wystąpi? Lakoniczne wyjaśnienie marki brzmi, że nie zgrano terminów. Szkoda. Rihanna zawsze zaskakiwała swoimi stylizacjami, o których później rozpisywały się media. Ciekawe, jakimi kreacjami zaskoczy widzów wschodząca gwiazda, Ellie Goulding.