Nie ukrywam, lubię Kate Moss. Nie nudzą mnie częste artykuły o modelce, ani jej zdjęcia pojawiające się w newsach modowych. Wspomnę tylko, że była gwiazdą brytyjskiego Vogue aż 34 razy. Nie dziwi mnie więc fakt, że magazyn ANOTHER postanowił przygotować aż cztery wersje okładki z supermodelką.
Każda okładka została zaprojektowana i wykonana przez inny zespół. To nie lada gratka dla fanów Moss. Wydanie kolekcjonerskie musi obowiązkowo znaleźć się w ich zbiorach. Zdjęcia są jednocześnie uczczeniem 10 rocznicy pierwszego występu Moss w magazynie.
Wydawca ANOTHER, Jefferson Hack, będący ojcem córki Moss, Lila Grace, nazwał modelkę ikoną mody całego pokolenia. Peanom na cześć Moss nie było końca. Jefferson uważa, że zmieniła ona historię mody poprzez przekroczenie wyznaczonych i ustalonych reguł, jakie przypisano modelkom. Kate Moss przed wszystkim jest inteligentną kobietą, która kieruje się własnymi zasadami.
Każda z czterech okładek ANOTHER ma unikalny temat - od Hollywood do Warhola. Dodatkowa okładka, stworzona we współpracy z Burberry, ukaże się już dzisiaj wyłącznie online. Magazyn tradycyjny natomiast będzie do nabycia 4 września. Czekam z niecierpliwością, Kate Moss nigdy za dużo...