Witaj z powrotem, Angelina Jolie! To pierwsza poważna kampania gwiazdy po tym, jak ona i Brad Pitt rozwiedli się. Możemy się przekonać, że rozstanie słynnej pary nie załamało Jolie. Wypadła zachwycająco w reklamie nowych perfum Guerlain. Naturalnie i oszałamiająco.

41-letnia aktorka została twarzą marki i promuje nowy zapach Mon Guerlain. Czarno-biała konwencja zdjęć dodała uroku i tajemniczości zarówno reklamie, jak i samej Jolie.

„Nowe perfumy Guerlain zostały stworzone dla niezwykłych, szczerych i autentycznych kobiet, takich jak Angelina Jolie, nowa ikona marki”, możemy przeczytać w opisie dołączonym do reklamy.

Guerlain opisuje perfumy jako „zapach dla kobiet, które przeciwstawiają się kategoryzacji, przyjmują wszystko, co przynosi życie, czują się ze sobą dobrze i są silne oraz wierne sobie, żyjąc w zgodzie z innymi”.

Od czasu szokującej informacji, która obiegła media w zeszłym roku, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozstają się, aktorka wpadła w wir pracy. Pod koniec lutego Angelina pojawiła się na oficjalnej światowej premierze swojego filmu "First They Killed My Father", która odbyła się w Kambodży.