Do wyczekiwanego modowego show z bielizną w roli głównej coraz mniej czasu. Mimo że impreza została przełożona na grudzień, to emocje związane z pokazem uwielbianej na całym świecie marki bieliźniarskiej, nie opadają. Nieustannie jesteśmy świadkami misternego spektaklu w mediach i skrupulatnego dozowania informacji. Na początku kontrolowane przecieki  mówiły o prawdopodobnych nazwiskach modelek, które pójdą w pokazie w tym roku. Teraz wiemy już oficjalnie. Kto jest odkryciem i nową twarzą Victoria's Secret?

Kendall  Jenner

Dwudziestoletnia modelka z Kalifornii, znana z rodzinnego show klanu Kardashian / Jenner.

Jedno trzeba przyznać, to piękna, młoda kobieta z ciałem idealnym do promowania najlepszej na świecie bielizny.

Gigi Hadid

Supermodelka, piękna blondynka, również dwudziestoletnia, najlepsza przyjaciółka Kendall Jenner. W Internecie pojawił się film, w którym obejrzeć możemy entuzjastyczną reakcję Gigi Hadid, kiedy dowiedziała się o angażu do pokazu Victoria's Secret. Gigi wielokrotnie była odrzucana przez projektantów z powodu niezbyt wysokiego wzrostu i kobiecych kształtów. Tym razem kobiecość i zmysłowość stanowią jej atut.

Rachel Hilbert

Dwudziestolatka z  Nowego Jorku. Pozowała do okładek Elle,

Cosmopolitan i wielu innych.

Vita Sidorkina

21-letnia Rosjanka. Przyznaje, że moment, w którym dowiedziała się o zaangażowaniu do pokazu Victoria's Secret, był najpiękniejszym momentem w jej życiu. Nie potrafiła w to uwierzyć i nadal do końca nie wierzy, że będzie częścią wielkiego wydarzenia.

Pauline Hoarau

21-letnia francuska modelka, laureatka konkursu Elle Model Look w 2011. Z uporem walczy o miejsce w świecie mody. Pokaz znanej marki z całą pewnością pomoże jej w uzyskaniu rozpoznawalności i sławy.

Bridget Malcolm

24-letnia australijska modelka. Idealna do pokazów bielizny. Na swoim profilu społecznościowym napisała: „Niech ktoś mnie uszczypnie, bo nie mogę uwierzyć w swoje szczęście. Spełniły się moje marzenia”.

Leila Nda

Egzotyczna, 25-letnia modelka z Burundi. Fotomodelka pozująca  do wielu okładek. Twierdzi, że nigdy nie będzie tak gotowa do zrobienia światowej kariery, jak teraz.

Flavia Lucini

Brazylijska 26-letnia modelka, pozowała wiele razy w bieliźnie. Udział w pokazie Victoria's Secret  jest dla niej milowym krokiem w rozwoju kariery.

Leomie Anderson

Czarnoskóra, 21-letnia modelka z Anglii. Nie kryła swojej ekscytacji faktem dostania się do drużyny Aniołków Victoria's Secret. Kolejna modelka, której marzeniem było pójść w tym pokazie.