Można ich lubić albo nie lubić, ale jedno trzeba przyznać – rodzina Kardashian /Jenner trzyma się razem i ma głowę do interesów. Nawet najmłodsza z sióstr, Kylie

Jenner bije rekordy popularności swoją nową aplikacją mobilną na iTunes, wyprzedzając Facebook, Instagram, You Tube i Snapchat. Aż strach pomyśleć, jakie biznesy będzie robiła wkrótce latorośl Kourtney czy Kim Kardashian…

W Internecie zaczęły krążyć co prawda pogłoski, a nawet oskarżenia, że Kylie naciąga fanów i karze sobie płacić za korzystanie ze specjalnej strony i aplikacji, która pozwala śledzić jej życie na żywo. Na stronie użytkownicy znajdą ponadto tutoriale z poradami na temat trendów, makijażu, stylu oraz zakulisowe zdjęcia z sesji. Mobilna aplikacja dostępna jest na telefon z systemem iOS i Android.

A teraz prostujemy nieładne plotki i oskarżenia pod adresem Kylie Jenner, które, nota bene, znaleźliśmy wyłącznie na polskich stronach…

Po pierwsze: Każda z sióstr Kardashian / Jenner posiada indywidualną aplikację mobilną, dostosowaną pod własny charakter i osobowość, zgodnie z resztą z otrzymaną rekomendacją od WWD. Nie tylko Kylie naciąga więc fanów!!!

Po drugie:  W Apple Store w Soho pięć sióstr zaprezentowało fanom i dziennikarzom indywidualną aplikację mobilną i wyjaśniło, co będzie można w każdej z nich znaleźć.

Kim Kardashian będzie koncentrować się na modzie i urodzie, Khloe Kardashian na zdrowiu i związkach, Kendall Jenner na modelingu, Kourtney Kardashian na macierzyństwie (chociaż jej aplikacja nie jest jeszcze aktywna, czyżby była w kolejnej ciąży…), Kylie Jenner na urodzie. Uprzedzono więc o wszystkim szeroką opinię publiczną i nikogo nie naciągano!!!

Po trzecie: podczas prezentacji aplikacji poinformowano, że będzie pobierana (od każdej) miesięczna opłata abonamentowa w wysokości 2,99 dolarów, a także przy pierwszej rejestracji każdy z użytkowników otrzyma siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Nie zatajono konieczności opłaty, w końcu nic nie jest za darmo!!! Nie chcesz korzystać, nie płać!!!

I to wszystko na temat rzekomego oszukiwania fanów przez Kylie. Prawdą okazał się natomiast fakt, że Kylie bije rekordy popularności i wyprzedza swoje znane siostry.

Panowie i Panie Dziennikarze, więcej rzetelnej wiedzy, mniej pomówień!!!