Trzeba przyznać , że Nicolas Sarkozy ma doskonały gust co do wyboru kobiet, a jego kobiety …świetny styl. W ramach  wprowadzenia, pierwszą żoną Sarkozy’ego była  niejaka   Marie-Dominique Culioli.  Z pochodzenia Korsykanka , związała się z przyszłym Prezydentem Francji na 14 lat do czasu kiedy…  dowiedziała się o jego zdradzie  z przyjaciółką Cecilią.  Jego związek z ówczesną żoną trwał  7 lat. Jednak  2 lutego 2008 ponownie zadzwoniły ślubne dzwony, a na ślubnym kobiercu Pałacu Elizejskiego  w  Paryżu stanął Sarkozy z supermodelką  Carlą Bruni. 
Odkąd Nicolas sprawuje urząd Prezydenta Francji, media zainteresowały się jego związkami z Carlą i Cecilią  .N a łamach najpoczytniejszych magazynów rozgorzała dyskusja na temat stylu i gustu obu Pań, których szyk, elegancjakreacje najlepszych projektantów  stale podlegają krytyce stylistów.
Mimo wszelkich  wątpliwości , była modelka Carla Bruni,  a obecnie Pierwsza Dama Francji doskonale kreuje wizerunek   królewskiej damy  oraz wzorowo wywiązuje się z  zasady dworskiej etykiety.  Carla doskonale wie, że tytuł damy zobowiązuje, dlatego w wyborze ubrań kieruje się najwyższej klasy elegancją  oraz szykiem, proponowanym przez czołowych francuskich projektantów.  Zachowując umiar i  podążając przy tym za najnowszymi trendami ,  ukazuje się w kreacjach   eleganckiego fioletu, modnego błękitu czy królewskiego beżu. Zawsze zachwyca świeżością i  wytwornością, którą styliści porównują z elegancją Cecili.  Eks-żonę  Sarkozy’ego najczęściej widujemy  w stonowanych kolorach  czerni, brązu i szarości.  Podczas uroczystości, zakładając wytworne kreacje, na co dzień elegancję przełamuje swobodą stylu.

Która z dam  prezentuje się lepiej? Gust obu Pań godny naśladowania, jednak stale podlegają krytyce, dlatego my również postanowiliśmy zamieścić zdjęcia i zachęcić  Was do oceny