Paris Hilton już totalnie zmęczona ilością plotek związanych z jej pobytem w więzieniu.
Gwiazda postanowiła zaprosić Ryana Gaycresta, aby nagrać wywiad w którym wypowiada się na temat całego szumu związanego z ostatnimi wydarzeniami. Przypominamy Wam że decydując się na ten wywiad Hiltonówna rezygnuje z miliona dolarów zaoferowanych jej za pierszeństwo wypowiedzi przez NBC.

Paris mówi: „Jestem tak bardzo wdzięczna za wszystko co mam, nawet za poduszkę w nocy i jedzenie. Dopiero teraz zrozumiałam jak media wykorzystaly mnie. Wyraziście dostrzegam te wszystkie żarty, naśmiewanie się ze mnie. Mam tego dosyć. Zamierzam kierować moją karierą w inną stronę. Wykorzystywać sławę w dobry sposób.”

Hiltonówna dalej mówi: ”Jestem za szkłem, nawet nie mogę przytulić wlasnego ojca. Panują tu naprawdę twarde zasady. Nie jestem przecież żadnym kryminalistą. Nie jestem niebezpieczna. Ale otoczenie i klimat w którym się znalazłam powodują, że tak się czuję. Z drugiej strony każdy dzień spędzony w więzieniu wzmacnia mnie coraz bardziej.”

Nowe życie Paris rozpoczyna się już w poniedziałek. Zobaczymy jak bardzo ten krótki okres spędzony za kratkami zmieni zachowanie i styl życia gwiazdy. Czy będziemy mieli do czynienia z show pod tytułem Nowe życie Paris ? Czas pokaże...

Co sądzcie o plotce?

Zachęcamy do waszych wypowiedzi w komentarzach oraz przesyłania opinii na adres kasia@trendu.pl