Więzienna izolacja Paris pobudza jej oponentów do krytyki. Wszystko zaczęło się od ultimatum, które postawiła Alba agencji obsługującej aktorki. Albo Paris albo Ja. Teraz słyszymy głosy oburzenia sąsiadów Hiltonówny. Protest wygląda tak że stoją oni przed rezydencją Paris z tranparentami „Czas na akcję”.

Źródła trendu.pl podają że sąsiedzi postanowili zrzucić się na adwokata, aby doprowadzić do wyrzucenia niechcianej gwiazdy z ich otoczenia. Ciekawe jak zamierzają umotywować swoje żądania. Czy przeszkadzają im jej małe psy, czy wielkie stopy czy po prostu fakt że jest kryminalistką ?!

A może drodzy sąsiedzi poczekacie jeszcze chwilę. Paris niedługo opuszcza więzienie. Może się zmieni ? Słyszeliśmy że zaczęłą czytać książki. Pragnie w ten sposób oczyścić swoją duszę. Więzienna transformacja gwiazdki może dać nieocenione rezultaty. Drodzy sąsiedzi. Dajcie szansę Hiltonównie. To może być zupełnie inna kobieta !

Jeżeli jednak stanie się inaczej. Książki nie pomogą. Dusza się nie oczyści. Jest miejsce w którym Paris zawsze będzie mile witana... Więzienie...