Angelina Jolie to perfekcyjna dama w każdym calu. Budzi się rano, zakłada kostium i udaje się do Pałacu Buckingham, gdzie zostaje uhonorowana przez królową Elżbietę II odznaczeniem Damy Wielkiego Krzyża Orderu św. Michała i św. Jerzego. Wszystko odbywa się naturalnie i z nieodpartym wdziękiem. Podczas uroczystości towarzyszy jej najbliższa rodzina, mąż, Brad Pitt i dzieci.

Aktorka otrzymała od królowej order za swoje zasługi dla brytyjskiej polityki zagranicznej w obszarze kampanii społecznych skierowanych przeciwko przemocy seksualnej podczas działań wojennych. Zwłaszcza dzieci są narażonego na tego typu przestępstwa w krajach opanowanych przez konflikty wojenne, zaś sprawcy rzadko podlegają karze.
Jolie to nie tylko osoba wrażliwa na problemy społeczne. Jedną z jej niewątpliwych umiejętności jest odpowiednie dobranie stroju do okazji. Na tak ważną i podniosłą chwilę wybrała jasnoszary kostium Ralph & Russo z kolekcji wiosna 2014. Marka ta stała się wiodącą w historii brytyjską firmą, która uzyskała status haute couture. O ton ciemniejsze szpilki, skromne kolczyki i elegancko upięte włosy w szykowny kok. Oczywiście, długość stroju także aprobowana przez królową. Perfekcyjna Angelina Jolie, wrażliwa, skromna i piękna, w dodatku z tytułem królewskim. Gratulujemy.