Najnowszy album Britney Spears ''Circus'' wczoraj miał swój światowy debiut. Piosenkarka zadziwiła wiele osób jak można wstać z totalnego dołka. Brit miała przez ostatnie dwa lata depresję, i w końcu wyszła z tego! Jeżeli widzieliście wcześniej na Trendz filmik z koncertu na Bambi Awards w Niemczech, zapewne zobaczyliście, że gwiazdorka powróciła do świetnej formy i to na dobre!
Obecnie piosenkarka myśli o wydaniu nowego zapachu.
Od perfum Brintey Spears po Snoop Dogg, który ma swoje hot- dogi. Świat jest przepełniony produktami sygnowanymi gwiazdami. Jeżeli uwielbiacie Paris Hilton możecie mieć jej ubrania, buty, peruki a nawet szampana. Pada deszcz – koniecznie kupcie parasolkę Rihanny. Jeszcze nie wiecie co z wakacjami – pojedźcie w podróż z Kanye Westem. Jeśli wybieracie się na imprezę to koniecznie użyjcie lakieru do włosów Jane Fonda.

Czy rzeczy te są dobre jakościowo? Czy włosy, peruki Paris nie sfilcują się już po tygodniu? A może wakacje rapera okażą się niewypałem.... Zamiast pięcio gwiazdkowego hotelu dostaniemy dwu, a na dodatek z cieknącym dachem?
Czy nadal fani będą ich uwielbiać, adorować i uważać, że są kimś lepszym niż zwykli ludzie? Co wy myślicie?