The Rolling Stones-ta nazwa mówi sama za siebie. Kto nie zna, tego zespołu, który w ciągu ostatnich 40 lat wywarł tak ogromny wpływ na rynek muzyczny i nie tylko!!
O zespole jak i jego członkach można  było usłyszeć wiele ciekawostek, hulaszczy tryb życia, sexs, drugs and rock’n’ roll i niesamowita, poruszająca tłumy muzyka – mega hiciory!!

Piątym elementem Stonesów jest Ron Wood. 62 letni muzyk , który ma słabość do pięknych ,młodych kobiet poznał latem ubiegłego roku młodziutką -21-letnią modelkę, Rosjankę.
Słowiańska uroda, nogi do nieba, hojnie obdarzona przez naturę tak najkrócej można opisać nową muzę Rona- Ekaterinę Ivanovą.
To dla niej muzyk zostawił po 23latach pożycia małżeńskiego żonę, ba rozwód kosztować go może niebagatelną sumkę, ale przecież miłość i za pewne uwielbienie młodego ciała Rosjanki biorą górę nad pieniędzmi.
Ekaterina okręciła Rona wokół palca. Fakt zmienił się , co zauważyli  jego przyjaciele- jest otwarty, wychodzi do ludzi, ale ale… zawsze jest to ale! Wszyscy doszukują się w postępowaniu modelki drugiego dna. Obcowanie z takim muzykiem i bycie jego kochanką mogą pomóc jej w początkowej fazie kariery, wzbić się szybko pod drabinie sukcesu.
Ona jednak sądzi, że pała wielką miłością do Stonesa i zostanie jego żoną zaraz po rozwodzie.

Czy wierzycie , że „ tatuś” za parę lat będzie równie atrakcyjny dla Rosjanki, czy ta różnica 41 wiosen nie jest totalną przepaścią??