Kaia Gerber wraz ze swoją sławną mamą, supermodelką z lat 90., Cindy Crawford, udzieliły wywiadu do „The Thinks”, w ramach serii „Rozmowy prawdopodobne". Panie opowiadały o dojrzewaniu i dorastaniu w świecie mody oraz o relacjach między matką a córką. Nie bez powodu na termin wywiadu miał fakt wydania właśnie książki przez Cindy Crawford, zatytułowanej „Becoming”.

Kaia Gerber, młodsza wersja Cindy, ma już za sobą debiut w świecie mody, nie tak dawno pojawiła się na okładce Vogue, o czym pisaliśmy. Zyskała dzięki temu rozpoznawalność, chociaż, naszym zdaniem, decydujący wpływ na to miał fakt, że jest córką supermodelki.

Młoda Gerber w wywiadzie skarży się na to, że ludzie ślepo wierzą w przekaz marketingowy i nie potrafią oddzielić wizerunku z okładki z naturalnym wyglądem. Zaskakuje ją wciąż to, że oczekuje się od niej permanentnej nienaganności w wyglądzie. Ludzie są zdziwieni, kiedy spotykają ją w codziennych okolicznościach i jej obraz odbiega od tego z magazynu. Na perfekcyjny look składają się przecież: praca całego sztabu osób, umiejętności fotografa, odpowiedni makijażu ustawienie świateł i inne czynniki.

Córka Cindy Crawford posiada jednak poczucie humoru, które okazuje się niezbędne w świecie mody. Śmieje się ze tego, że może oglądać swoją mamę zaraz po przebudzeniu. Z relacji córki wynika, że boska Crawford nie wygląda jak supermodelka, gdy rano otwiera oczy. Kaia Gerber zdaje sobie sprawę, że przed nią jeszcze długa droga w modelingu, ale może liczyć na wsparcie mamy, która jest z niej dumna.