Czasami ciężko uwierzyć w to co się widzi. Zwłaszcza, jeśli mowa o wieku kobiet. Operacje plastyczne, botoks, makijaż, nowoczesna fryzura czy strój mogą odjąć Ci kilka lat. Według niektórych, „bardzo życiowych” programów telewizyjnych - nawet 10, 20 lat!

Prezentujemy trzy kobiety, które mimo bardzo podobnego wieku, wyglądają zupełnie inaczej. Cała trójka jest bardzo zadbana, zawsze wygląda dobrze, notorycznie odwiedza SPA. Mowa tutaj o Katarzynie Skrzyneckiej, 38, Małgosi Kożuchowskiej, 37 oraz Justynie Pochanke, 36. To absolutny szok, że Panie są z mniej więcej tego samego rocznika. Justyna wygląda na co najmniej 46 lat. Skrzynce również nie dałabym mniej. A Małgosi, która dopiero w tym roku wychodzi za mąż, najwyżej 30 lat.

Weźmy jednak pod uwagę, że nasze życie ma wpływa na nasz wizerunek. Możliwe, że Skrzynka wydaje się starsza, ponieważ pojawiła się na scenie w bardzo młodym wieku. Pochanke wyszła za mąż, za dużo starszego od siebie Adama Pieczyńskiego. Natomiast Małgosia, już od kilku już lat gra coraz młodszą Hankę!