Drodzy czytelnicy, James Bond zagustował w Słowiankach. W ostatniej części jego partnerką była aktorka z Ukrainy. Teraz przy boku agenta 007 będziemy mogli zobaczyć Polkę! 

Joanna Ignaczewska zagra dziewczynę Bonda w 23 części. Okazuje się, że polska aktorka ciężko pracowała na takie wyróżnienie. W 2005 roku wyjechała na studia do Stanów Zjednoczonych. Jest pierwszą polską aktorką która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

Oczywiście Joanna zrobiła się sławna dopiero wtedy, gdy pojawiły się plotki o jej rzekomym romansie z Leonardo DiCaprio. 

Na początku swojej przygody z aktorstwem imała się różnych zajęć. Występowała w reklamach, pracowała jako modelka. W między czasie zdobywała umiejętności w Szkole Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Dostawała swoje pierwsze małe role w serialach. 

Później wyjechała do Londynu. Następnym przystankiem były Stany Zjednoczone. Lata pracy się opłacały, teraz zagra u boku Daniela Craiga.

"Ma bardzo dobre kwalifikacje do tej roli" - mówi szefowa castingu filmów o Jamesie Bondzie, Debbie McWilliams, w rozmowie z Super Expressem. 
"Jest zdolną aktorką. Po sukcesie swej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem".
Co sądzicie na temat Joanny Ignaczewskiej? Uważacie, ze się nadaje do takiej roli?