O tym, że, prestiż ma kolor platyny mogli się przekonać licznie zgromadzeni goście, którzy wraz z przedstawicielami Banku świętowali pojawienie się platynowej karty kredytowej Deutsche Bank. „Zobaczyliśmy, co oferuje rynek, czego oczekują klienci   i daliśmy im to, co najciekawsze” – powiedziała Sabina Salomon, rzecznik prasowa banku. -„ W naszej ofercie jest to co już się na rynku sprawdziło, poszerzamy też strefę rabatów, mamy kilka dodatkowych usług np. oferujemy posiadaczom naszych kart bezpłatne wejście do saloników vip’owskich na lotniskach całego świata”. Śmiało można powiedzieć, że karta jest wyjątkowa i nie dla każdego. Żeby stać się jej posiadaczem trzeba mieć dochody około dziesięciu tysięcy złotych miesięcznie…

Gościom Deutsche Banku ta wiadomość nie przeszkadzała jednak w zabawie. Najpierw na scenie mogli podziwiać performance grupy Metamorphozis, która wyczarowala dla gości kartę z ekranu telewizora. Ozdobą wieczoru stał się zaś występ mistrzyni latynoskich klimatów, boskiej Yvonne Sanchez.

Wśród gości można było dostrzec m.in. Ewę Pacułę, Annę Samusionek, Karolinę Borkowską, Filipa Siejkę, Oliviera Janiaka, Norbiego i Marka Włodarczyka. Samą imprezę poprowadził Marcin Prokop w towarzystwie Sabiny Salamon. Pani Rzecznik w kreacji od Macieja Zienia wyglądała cudownie i zdaniem wielu przyćmiła swoją urodą główną gwiazdę wieczoru...” Platynę Deutsche Bank”. Miejmy nadzieje że nie będą jej tego mieli za złe.