Miley Cyrus, 22-letnia piosenkarka kolejny raz dała popis swoich możliwości, tym razem w popularnym show, który prowadzi Jimmy Kimmel. Do programu przyszła w kolorowej, błyszczącej kreacji, która pozwalała na swobodne oglądanie jej piersi, przykrytych jedynie namalowanymi serduszkami. Swoją nagość wyjaśniła słowami, które usłyszała kiedyś od swojego ojca, że „lepiej mieć cycki i być dobrym człowiekiem niż być ubraną suką”.

W programie „Jimmy Kimmel Live” Cyrus promowała swój zbliżający się występ podczas gali rozdania nagród MTV VMA, która będzie miała miejsce w nocy z 30 na 31 sierpnia.

Piosenkarka będzie wówczas gospodarzem ceremonii. Całość audycji zdominował jednak temat dotyczący różnicy między piersią a sutkiem. Miley jako aktywna i oddana działaczka ruchu „Wolne sutki” uważa, że ludzie nie mają problemu z piersiami, które nie wywołują złych skojarzeń. Najbardziej bulwersują natomiast kobiece sutki.

Poniżej wideo, w którym możecie obejrzeć cały wywiad z Miley Cyrus. Znajdziecie w nim także opowieść Miley o jej pragnieniu zamieszkania w kolonii nudystów, a także uroczą historyjkę o spotkaniu z jednym z członków zespołu The Beatles. Paul McCartney był co najmniej zaskoczony strojem Miley, a zwłaszcza widokiem jej piersi.

Video:

W programie Jimmy Kimmel zaprezentował także nagrany wywiad, w którym przebrana Miley Cyrus pytała przechodniów, co o niej myślą. Warto posłuchać, jakie opinie padały, kiedy rozmówcy nie wiedzieli, że rozmawiają z piosenkarką.

Video: