1) Jolanta Rutowicz- nikt chyba nie zaprzeczy, że jest ona „czarnym koniem” tego typu notowań. „Niebanalna” uroda oraz najdłuższe tipsy w Polsce utorowały Jolancie drogę na szczyt, a także do serca lubego Sławka Oborskiego (swoją drogą równie urodziwego i różowego). Naszej ulubionej parze życzymy szczęścia bo jak mówi stare porzekadło na coś innego ( tu mrugnięcie okiem do domyślnego czytelnika) już za późno i z niecierpliwością oczekujemy na zbliżający się wielkimi krokami ślub.

2) Gosia Andrzejewicz- o „srebrnym medalu” dla Gosi przesądził chyba jej styl ubierania (według wskazówek tatusia-menadżera oczywiście), krążące w sieci zdjęcie ukazujące to, co powinno być na zawsze skryte w myśl zasady „najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu” oraz przyjaźń ze zwyciężczynią rankingu- wciąż „owocująca jak widać. Aby nie popaść w niełaskę „gosiomaniaków” nie skomentuję dalszych poczynań „gwiazdy” i przystąpię do komplementowania następnej „piosenkarki bez teki”.

3) Michał Wiśniewski- w przypadku Michała o wygranej przesądziła znajomość z legendą polskiej muzyki rozrywkowej („ideał sięgnął bruku”) Violettą Villas, występ w show Szymona Majewskiego oraz choroba o podłożu nerwowym- pogłębiająca się wciąż depresja nadająca jego twarzy szczególny, melancholijny wyraz. Wiśniewski chąc „pomalować swój świat” pofarbował tylko włosy i osiadł „na małym” czyli krótko mówiąc góra mysz urodziła. Niemniej jednak gratulujemy brązowego medalu.

4) Justyna Steczkowska- wybór Justyny związany jest z pewną znaleźnością, która została już wielokrotnie potwierdzona w praktyce. Ilość wstrzykniętego pod skórę jadu kiełbasianego (popularniej i mniej drastycznie nazywanego po prostu botoksem) jest odwrotnie proporcjonalna do pozytywnym efektów „kuracji” tudzież po prostu urody nabitej w butelkę klientki salonu kosmetycznego. Uważamy, iż ta informacja powinna ujrzeć światło dzienne, aby przestrzec wiele osób- potencjalnych kandydatek, a jednocześnie rywalek Justyny na to „zaszczytne” miejsce w rankingu.

5) Jarosław Jakimowicz- kiedyś było młodo, przystojnie dziś jest serialowo, chałturowo niekoniecznie kolorowo. Jakimowicz, amant i idol wielu nastolatek z lat 90-tych dokonał drastycznych zmian stylu życia, co równocześnie odcisnęło wyraźne piętno na jego fizjonomii. Tatuaże dopełniły miary i oto Jarosław uplasował się na piątym miejscu notowania. Widząc postępy Jakimowicza jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku powtórzy sukces, a może nawet „przegoni” swoją eks-Jolę Rutowicz.

6) Anna Guzik- aktorka serialowa, która pozuje, a może (nie tylko) na swojską dziewczynę, co sprawia, iż zyskuje powszechną sympatię i nagrody, które nie zawsze się jej należą… Anna preferuje zatem naturalność (a wręcz naturalizm) co widać, słychać, a potem czytać w tabloidach. Stroje aktorki sprawiają, iż stylizacja (?) jest jeszcze bardziej przekonująca. Annie radzimy zatem zmienić swoje motto życiowe z „kochanego ciała nigdy nie za wiele” na „niewiasta piękna a głupia - jest jak kolce złote w pysku świni” i gratulujemy wysokiego szóstego miejsca w naszym rankingu.

7) Kaja Paschalska- serialowa aktorka „okupująca” najwyższe miejsca wszystkich tego typu zestawień. Ja sama nie widzę powodu do takiego piętnowania dlatego krakowskim targiem Kaja trafiła dopiero na 7 miejsce. Co prawda od czasu nagrania powszechnie znanej i pamiętanej piosence o skośnookiej dziewczynie mało znana aktorka stała się pewnego rodzaju ikoną- ikoną kiczu i tandety. W naszym zestawieniu nie oceniamy jednak zdolności, lecz urodę dlatego Kaja musi na razie „osiąść na małym” i zadowolić się 7 pozycją.

8) Michał Koterski- w naszym rankingu nie mogło zabraknąć oczywiście Miśka, który był może kiedyś „zjadliwy” i akceptowalny, ale obecnie różnorakie hulanki i swawole odbiły się na jego wątpliwej już wcześniej urodzie oraz zdrowiu ( w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu). Zażyła i udokumentowana (ach, ach, ach) przyjaźń z Młynarską sprawiła cud! Misiek przypomniał się komuś i oto jest na 8 miejscu. Powrócił (z tarczą czy na tarczy to już zupełnie inna para rzymianek).

9) Agnieszka Frykowska (Frytka)- „znana z tego, że jest znana” dziś odbija się tylko echem jako sława „niewykorzystana”, a może po prostu niewy***. Kariera „Frytki” rozpoczęła się w wiadomych okolicznościach, o czym słyszała, widziała, z zapartym tchem obserwowała cała Polska i chociażby dlatego figuruje ona w większości tego typu rankingów w Internecie. Jak się zatem okazuje według dużej części społeczeństwa „zgnilizna mentalna- duchowa” zatruwa również ciało My myślimy, że znacznie bardziej zanieczyszcza je jad kiełbasiany, którego w nim również nie brakuje.

10) Katarzyna Cichopek- wcześniej przeciętna dziś ponadprzeciętna (waga). Aktorka niebrzydka po kilku nietanich zabiegach.