Rihanna po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoim odważnym wyglądem. Podczas gali CFDA Fashion Awards 2014 na Manhattanie wystąpiła w przezroczystej sukni ozdobionej 216 tysiącami kryształków Swarovskiego. Suknię zaprojektował młody amerykański projektant Adam Selman. Autorem biżuterii jest inny amerykański designer Paul Morelli.

Śmiało można powiedzieć, że niestandardowa suknia nie zakrywała zbyt wiele, natomiast wydobywała wszystkie walory i wdzięki gwiazdy. Kryształki przyciągały uwagę swym blaskiem, ale przede wszystkim powodowały to widoczne piersi i pupa gwiazdy, tym bardziej że Rihanna miała na sobie jedynie stringi. Transparentna suknia to bez wątpienia najodważniejsza kreacja, w jakiej pokazała się Rihanna do tej pory, a ma na swoim koncie już kilka modowych prowokacji.

Nagrodę Ikony Stylu 2014 wręczała sama Anna Wintour ze słowami, że „Chodzi o to, żeby być zuchwałym... ale przede wszystkim wiernym sobie”. Patrząc, jak Rihanna wyglądała podczas gali, od razu możemy stwierdzić, że Anna nie przyłożyła ręki do jej kreacji.