Każda jej piosenka staje się olbrzymim hitem, który gości na pierwszych pozycjach list przebojów. Piosenkarka ma niewątpliwie własny styl, zarówno w muzyce, jak i modzie. W porównaniu do Lady Gaga nie wykonuje swych kreacji, jednak jej wygląd zawsze jest bardzo oryginalny.

Artystka wie o tym, że ludzie najbardziej lubią w gwiazdach skandale oraz ubrania. Kiedy piosenkarka została pobita przez swojego chłopaka, świat niczym innym się nie interesował. Skandal ten jeszcze bardziej przyłożył się do jej kariery. Rihanna jest idolem nastolatek, które naśladują ją w każdym stopniu. Zarówno Lady Gaga jak i Rihanna to bardzo kontrowersyjne postacie. Z jednej strony uchodzą za osoby mające oryginalny styl, a z drugiej strony niektórzy uważają je za “kicz”. Wizerunek Rihanny skład się z strojów z lat 80-tych, ciekawych okularów i oczywiście z fryzur. Stroje sprzed już prawie 30 lat wybiera te bardziej seksowne i obcisłe. Do tego zawsze jakiś świecący dodatek oraz buty, które bardziej przypominają dzieło sztuki niż coś do chodzenia. Gwiazda ostatnio pojawiła się w łańcuszku, który łączy obydwa ucha z sobą. Dodatek jest dosyć niebezpieczny i mało przyjemny jeżeli by przez przypadek się za niego “pociągnęło”.

Jednak wszelakie łańcuszki są w tym roku hitem. Bezpieczniejsza wersja to łańcuszki na nogę. Jest to bardzo dobry sposób aby zrobić z naszej minispódniczki lub szortów mody i seksowny strój. Takie dodatki nie są dla wszystkich, jednak na pewno zwracają na siebie uwagę.

Jak Wam się podobają łańcuchy? Czy podoba Wam się styl Rihanny?