Jak donosi fun club Robbiego, Brytyjski wokalista spędził całe lato w swojej rezydencji w Los Angeles w ciemnych okularach i kostiumie goryla kupionym w pobliskim sklepiku z dziwnymi strojami.

“Bardzo długo przymierzał różne kostiumy, aż wreszcie wybrał strój goryla, za który zapłacił 60 dolarów” - mówi właściciel sklepu. Williams, który niedawno rozstał się z aktorką Aydą Field, postanowił wyjść ze sklepu przebrany w swój nowy nabytek i wybrał się na spacer ulicami Los Angeles trzymając za rękę tajemniczą kobietę. Piosenkarz od pewnego czasu zdradza niezdrową obsesję na punkcie kosmitów i przyjaciele coraz częściej martwią się o jego stan psychiczny.

"Przed "Swing When You're Winning" wydawało mi się, że moja rola kończy się wraz z nagraniem piosenki, trochę na zasadzie: teraz wy idźcie sobie na trzy miesiące do studia i nie zawracajcie mi głowy – przyznaje.

“Rzeczywiście martwię się o Robbiego. To geniusz, a tacy ludzie często pragną uciec, jeżeli zbyt długo znajdują się w świetle reflektorów” - mówi była przyjaciółka artysty Tara Palmer-Tomkinson.

Mamy nadzieję, że Robbie nie spali się jak kosmiczna mega gwiazda, a ciężkie chwile wypłyną falą nowych utworów obdarzonych tą niesamowicie pozytywna energia artysty.