Coraz głośniej w mediach o arystokratycznej, żydowskiej rodzinie Ronsonów. Mark, Charlotte i jej bliźniaczka Samantha, robią niezależnie od siebie kariery, wyznając przy tym zupełnie odmienny styl życia.
.
Mark ma 32 lata i jest jednym z najgorętszych producentów muzycznych. Zasługą Marka jest m.in. rozpoczęcie kariery jego dobrej koleżanki, Amy Winehouse. Charlotte, która jest właścicielką własnej marki odzieżowej, zaprzyjaźniona jest z modelką, Kate Moss. Obok projektowania, zajmuje się również organizowaniem eventów charytatywnych. Jej siostra bliźniaczka, Samantha bardziej znana jest z planowanego ślubu z Lindsay Lohan, niż z bycia DJ-ką.

Magia Ronsonów wynika z ich głośnego stylu życia. Bardzo pikantnie zrobiło się, gdy wyszedł na jaw lesbijski romans Lindsay z Samantą. Na początku przypuszczano, że to tylko przykrywka. Para zaplanowała już jednak datę ślubu. Warto przyglądać się Ronsonom - na pewno nieraz jeszcze nas zaskoczą. Nie tylko swoimi wyczynami w świecie muzyki, mody ale również w niemniej popularnym świecie plotek.