Kiedy wejdziesz do składu aniołków Victoria's Secret, to musisz wczuć się w jego rolę aż do końca, nawet wówczas gdy skrzydła zostaną spakowane, a wybieg sprzątnięty z brokatu. Podczas wystąpień publicznych, działalności charytatywnej czy nocnych eventów panie rozpoznawane i identyfikowane są wyłącznie jako przedstawicielki znanego brandu.

Nie bez przyczyny dwa aniołki, Candice Swanepoel i Lily Aldridge musiały spełnić swój obowiązek i zaprezentować się podczas Walentynek Victoria's Secret. Nie mogło także zabraknąć nieodłącznego koloru zakochanych kobiet, no może tylko niektórych, czyli różu.

Candice Swanepoel wygląda uroczo w dziewczęcej sukience z głębokim dekoltem i rozkloszowanym dołem. Doskonale pasowały do stroju zabawne różowo-pomarańczowe sandały. Natomiast Lily Aldridge postawiła na kobiecość i elegancję w prostej, dopasowanej sukience i hollywoodzkich lokach.
Idealna walentynkowa promocja marki specjalizującej się w bieliźnie, dlatego też proponuję skorzystać z ich rady i założyć coś słodkiego i cukierkowego w ten wyjątkowy dzień zakochanych, natomiast bieliznę Victoria's Secret schować pod spodem na bardziej intymne okoliczności.