Snoop Dog postanowił poszerzyć przestrzeń swojej aktywności. Jeden z najlepszych raperów działa nie tylko na polu aktywności muzycznej. W tym obszarze należy wspomnieć o jego kooperacji z najzdolniejszą polską wokalistką Izą Lach, która wyrasta na światowej klasy gwiazdę.

Snoop Dog poszerzył swoją aktywność o projektowanie wnętrz. Artysta w kooperacji z Airbnb stworzył unikalny styl wystroju domu, który jest reprezentacją specyficznego stylu gwiazdy hip hopu.

Wnętrze powstało dzięki inicjatywie gwiazdy telewizji i designerki Emily Henderson. W ten sposób powstał prototypowy dla stylu Snoopa dom, który jest esencją klimatu i stylu Afroamerykanów i stylu bling bling lansowanego od lat przez artystę.

Nadruki z marihuaną, złote elementy, jajowate krzesło z czerwonej skóry czy świadomy kicz wyrażony poprzez trójwymiarowy napis z symbolem dolarów.

Wnętrze uzupełniają liczne akcesoria i dodatki, tj. pantofle sygnowane nazwiskiej rapera. Styl dla fanów konwencji. Preferujących minimalizm odstraszy. Świadomy kicz czy totalny brak gustu ? A może jedna z wielu kategorii estetycznych ? Jak Wam się podoba mieszkanie zaprojektowane przez Rapera ?