Nie ma czegoś takiego, jak złe stylizacje Diane Kruger, która niedawno obchodziła swoje 38. urodziny. Należy przy tym dodać, że aktorka nie korzysta z pomocy żadnego stylisty, a wygląda za każdym razem doskonale. Obejrzyjcie w galerii wybrane zdjęcie Diane Kruger, na których prezentuje swoje modowe pomysły, a może znajdziecie inspiracje na własne stylizacje.

Niektórzy uważają, że czarny nie jest kolorem, może i mają rację, czarny to po prostu styl życia. Perfect  look możesz uzyskać wyłącznie za sprawą czarnej mini sukienki, rajstop i butów. Pamiętaj jednak o tym, żeby rajstopy były nieprzezroczyste, w przeciwnym wypadku nie osiągniesz takiego efektu jak Diane Kruger.

Jeżeli chcesz zaznaczyć swoją odrębność i oryginalność, wystarczy, że znajdziesz średniej szerokości czarny pasek. Możesz założyć go do wszystkiego, a na pewno zostanie to zauważone.
Wielobarwny print gwarantuje, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie, a na pewno nie zostaniesz uznana za nudną osobę.

Jeżeli natomiast lubisz kwiatowe motywy, to najlepiej wybrać nadruki na czarnym tle, podobnie jak Diane w przypadku zwiewnego kombinezonu. Ważne, żeby dobrać akcesoria w kolorze kwiatów, które jeszcze podkreślą ich barwę.

Nikt nie lubi marznąć, dlatego warstwowy płaszcz z nadrukiem do midi spódnicy i wysokich botków jest najlepszym sposobem, by poradzić sobie podczas chłodniejszych dni. Podobnie jak założenie spódnicy na sukienkę, co jest jednak śmiałym posunięciem, kiedy jeszcze pomieszamy wzory. W przypadku Diane wypadło to dobrze, można więc poeksperymentować.

Nie trzeba obawiać się workowatych szortów. Wystarczy, że podwiniemy nogawki spodenek i zestawimy je z delikatną górą, sandałkami i torbą hobo. Podobnie jak noszenie beretu wymaga od nas trochę inwencji, by wyglądać zjawiskowo.