Wydaje się, że Angelina Jolie posiada jakąś nadprzyrodzoną zdolność do noszenia rzeczy, które są na pierwszy rzut oka dość proste, a nawet nijakie, a ona nadal wygląda w nich niesamowicie. Podczas gdy inna pani w banalnej białej sukni z dziwaczną górą wypadłaby nieciekawie, Jolie przypomina elegancki obrazek, który z chęcią powiesilibyśmy na ścianie.
Sukienka z wyraźnie zaznaczoną talią, długością za kolano i bolerkiem-pelerynką to projekt brytyjskiej marki Ralph & Russo. Jolie chętnie ostatnimi czasy sięga po ich projekty, między innymi w październiku mogliśmy ją oglądać w ich kostiumie podczas  wręczania odznaczenia przez Królową Brytyjską. Tym razem sławna aktorka pokazała się w sukience Ralph & Russo podczas premiery filmu „Unbroken”, który sama wyreżyserowała i intensywnie promuje.
Mam jedynie zastrzeżenie do butów, jakie Angelina miała na sobie. Następnym razem mogłaby się pokusić o bardziej interesujący egzemplarz. Nie zmienia to faktu, że podczas dotychczasowej trasy promocyjnej jest śnieżnobiała stylizacja jest jedną z najlepszych.