Pod koniec długiego tygodnia, który obfitował w wydarzenia na czerwonym dywanie, zauważyliśmy jeden wspólny mianownik w stylizacjach gwiazd. Dominował casualowy luz i swobodny styl. Panie w różny sposób starały się zrelaksować, co przełożyło się na wybór takich, a nie innych ubrań.

26-letnia aktorka, Brie Larson pokazała się w fantastycznym komplecie Céline złożonym z koszuli w paski i spodni z podwyższonym stanem. Pomimo że strój był luźny, a nawet obszerny, aktorka wypadła w nim korzystnie, wręcz zachwycająco. Podobnie 19-letnia Zendaya Coleman wyglądała efektownie w przezroczystej, warstwowej czarnej sukni z zabudowanym jednym ramieniem. Idealnie do stylizacji pasowały potargana fryzura i delikatne sandałki.

Kristen Stewart także udało się kilka razy pokazać w tym tygodniu na czerwonym dywanie. Aktorka miała na sobie wyłącznie kreacje z domu mody Chanel. Warte uwagi jest zestawienie koszuli i plisowanej spódnicy z kolekcji Chanel Couture wiosna 2016. Kolejna odsłona gwiazdy w stylizacji Tary Swennen to celowo wykreowany obraz złej kobiety w stalowej sukni z koronką i pikowaniem.

Pozostałe zdjęcia gwiazd znajdziecie w galerii pod artykułem.