Jesień to złoty okres w  kinie. W tym czasie jak za dotknięciem czarodziejskiej wróżki pojawia się najwięcej premier, a co za tym idzie i najwięcej pokazów filmowych. Przed każdym takim wydarzeniem gwiazdy prześcigają się w najlepszych i najnowszych kreacjach od znanych projektantów. Czerwony dywan pęka wtedy w szwach od oryginalnych stylizacji, które zapadają w pamięć widzów na długie tygodnie.

Ostatni tydzień należał do dwóch filmów. Były to „Sufrażystki” i nowy James Bond w „Spectre”. Na czerwonym dywanie zachwyciła nas Carey Mulligan. Wypadła zjawiskowo w stylizacji łączącej motywy kobiece i męskie. Pastelowy błękitny garnitur z kolekcji Marc Jacobs okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowa dziewczyna Bonda, Lea Seydoux także złamała stereotypowy wizerunek towarzyszki agenta 007 i wybrała smoking od Miu Miu.

Niekwestionowaną królową została jednak 70-letnia aktorka Helen Mirren. Podczas Festiwalu Filmowego w Tokio oczarowała widzów lekką, wiosenną sukienką Badgley Mischka. Helen wyglądała przepięknie, lekko i kobieco. Pozostałe gwiazdy i ich stylizacje z ostatniego tygodnia znajdziecie w galerii zdjęć.