Na poniedziałkowym CDFA Vogue licznie przybyły osobistości świata mody. Najważniejsze było rozdanie nagród, które w tym roku precedensowo przyznano aż trzem zdolnym projektantom. Na uroczystym obiedzie nie zabrakło laureatów. Wśród gwiazd była Aurora James, reprezentująca obuwniczy brand, Brother Vellies, Rio Uribe od streetwearowej mody Gypsy Sport i designer mody kobiecej, Jonathan Simkhai.

Impreza Vogue nie obeszła się bez znanych nazwisk, gwiazdy dopisały tłumnie. Wieczorem rządziły eleganckie sukienki, a na uwagę zwłaszcza zasługiwały białe stylizacje. To wymagający kolor i nie zawsze wypada korzystnie. Towarzystwo okazało się jednak gustowne i nie do końca monochromatyczne. Można było odnaleźć także ciemne garnitury, liczne zdobienia i intrygujące akcesoria.

W galerii znajdziecie wybrane przez nas najlepsze stylizacje gwiazd. Ciekawi jesteśmy, kto, Waszym zdaniem, wypadł najlepiej na imprezie Vogue? Czy towarzystwo znanych projektantów wpłynęło pozytywnie na gust gwiazd i zaowocowało lepszymi kreacjami niż standardowo oglądanymi na czerwonym dywanie?