Miniony tydzień był niezwykle ważny w grafiku gwiazd. No, może to nie Oscary, ale Hollywood aż tętniło od takich imprez, jak Tribeca Film Festival, Cinemacon czy spotkania prasowe takich premier jak „The Age of Adaline” i „The Avengers”. Wysoka ranga wydarzeń nie zaowocowała jednak przesadnymi kreacjami, a mogliśmy zaobserwować bardziej swobodne stroje. Panie zrezygnowały z standardowych sukienek na rzecz eleganckich kombinezonów lub spodni.

Kombinezon był przerabiany na wiele sposobów. Lake Bell w Lanvin wyglądała niesamowicie stylowo i minimalistycznie. Elizabeth Banks w kombinezonie z kolekcji Kaelen zachwycała nadrukiem słonecznych liści. Maggie Gyllenhaal udowodniła, że luźniejsze kombinezony także uwodzą czarem i wdziękiem. Rose Byrne w propozycji Zimmermann idealnie uwodziła i zachwycała. Doskonałe połączenie dziewczęcej słodyczy i zmysłowości.

Pozostałe panie możecie obejrzeć w galerii zdjęć pod artykułem. Popularność kombinezonów w 2015 napewno nie spadnie, dlatego warto zobaczyć, co proponują gwiazdy i w jakich stylizacjach się pokazują, a następnie wybrać się na zakupy...