Styliści Hollywood w minionym tygodniu zatrzymali się w połowie lat 70. Czerwony dywan bowiem zdominowały spodnie z wysokim stanem i jedwabne suknie inspirowane buduarowymi klimatami.

Elle Fanning, która urodziła się klika dekad po latach 70., wyglądała niesamowicie stylowo w melanżowym golfie Rodarte i lejących się spodniach z szerokimi nogawkami i przedłużonym stanem, fantazyjnie związanym w pasie. Casualowy look  Jennifer Conelly w swetrze Louis Vuitton i szerokich jeansach to współczesne odczytanie minionych trendów.

Rosie Huntington-Whiteley i Cate Blanchett postawiły na satynowe suknie, przypominające koszulki nocne z lat 70. Rosie miała na sobie strój z kolekcji Autograf, zaś Cate kreację Alexander McQueen. Bladoróżowa suknia z podniesionym stanem, szerokimi rękawami wykończonymi czarnymi mankietami i podobnie zaznaczonym dołem, to moja ulubiona stylizacja z prezentowanych.

Subtelną suknię retro Valentino, bogato zdobioną delikatnymi kryształkami wybrała Felicity Jones. Natomiast Jennifer Lawrence zachwycała w sukni Prada z głębokim ozdobnym dekoltem, tak jakby dopiero co wróciła z zabawy disco. Doskonałą, rasową stylizację zaprezentowała także Kristen Stewart w Chanel podczas pokazów Chanel couture wiosna 2015. Pozostałe Panie możecie obejrzeć w galerii zdjęć pod artykułem.