Gwiazdy na czerwonym dywanie zaskakują stylizacjami i nietypowymi zestawieniami. Do tego jesteśmy przyzwyczajeni i śledzimy z zaciekawieniem ich modowe wybory. Kiedy jednak żona prezydenta Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama na oficjalnym obiedzie w Białym Domu pojawia się w niestandardowej sukni z kolekcji Jason Wu, to fakt godny odnotowania. Ciemna suknia z gorsetem i głębokim rozporkiem z przodu długiej spódnicy miała zaskakujący, pikselowy wzór kwiatowy.

Michelle Obama w sukience Jason Wu i Prezydent Barack Obama w podczas oficjalnego obiadu w Białym Domu

Warto też odnotować ważny event w wyremontowanym Palazzo Fendi w Rzymie, gdzie świętowano otwarcie flagowego sklepu Fendi. Nie zabrakło na imprezie gwiazd, a wśród nich prym wiodły Kris Jenner, Kendall Jenner i Sofia Coppola. Na czerwonym dywanie doskonale zaprezentowała się młodsza Jenner, która w ostatnich dniach była bardzo zajęta podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Kendall na inauguracji nowego sklepu Fendi założyła efektowny czerwony kombinezon tej właśnie marki z kolekcji wiosna 2016. Doskonalą stylizację uzupełniała futrzana błękitna etola, ekstrawagancko przerzucona przez ramię.

Kendall Jenner w kombinezonie Fendi na inauguracji Palazzo Fendi

Pozostałe gwiazdy pokazywały się chętnie na pokazach w Paryżu takich marek jak Louis Vuitton, Sonia Rykiel czy Stella McCartney. W galerii zdjęć możecie obejrzeć wybrane stylizacje gwiazd. Napiszcie, która gwiazda, Waszym zdaniem, wypadła najlepiej na czerwonym dywanie. Zwróćcie zwłaszcza uwagę, jak prezentował się Jaden Smith.

Jaden Smith na pokazie Louis Vuitton jesień 2016